Specialista dávek SSP a dávek pěstounské péče

Pracovní místo ( Specialista dávek SSP a dávek pěstounské péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa
v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších
předpisů

ID 11000550

Pracoviště:
Úřad práce České republiky – Krajská pobočka v Brně, Kontaktní pracoviště Brno-město,
Odbor SSP a dávek pěstounské péče, Oddělení SSP a dávek pěstounské péče I.,
Polní 1011/37, 659 59 Brno

Hlavní náplň činnosti:
- agenda státní sociální podpory a pěstounské péče
- kompletní zabezpečení agendy státní sociální podpory (přijímání a kontrola žádostí
o dávky SSP)
- vedení evidence žádostí o dávky v informačním systému
- zodpovědnost za jejich správnost a úplnost
- zajišťování agendy pro občany EU (v souladu s nařízeními EU)

Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené vzdělání s maturitou
- bezúhonnost
- praxe na úřadu práce, zejména v oblasti SSP, výhodou
- orientace v zákoně č. 117/1995 Sb., o státní sociální podpoře, v zák. č. 500/2004 Sb.,
správní řád a v zákoně č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí
- znalosti, popř. praxe v oblasti státní správy – výhodou
- výborná znalost práce na PC
- odolnost proti stresu, výborné komunikační dovednosti
- samostatnost, pečlivost, důslednost

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup: leden 2023
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za státního zaměstnance dočasně
zařazeného na jiné služební místo)

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičn