Datový analytik B2C e-shopu

Pracovní místo ( Datový analytik B2C e-shopu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rozvíjející se velkoobchod s bytovými a zahradními doplňky s 25letou historií hledá datového analytika pro správu marketplace.

Náplň práce: práce s XML a CSV feedy, zavádění zboží na Marketplace, listování zboží do externích systémů odběratelů, správa B2C e-shopů zaměřených na zahradu a bytový design.

Požadavky: příjemné a profesionální vystupování, aktivní přístup, smysl pro detail, schopnost spolupráce i samostatného jednání, čistý trestní rejstřík, zkušenost se zaváděním zboží na Marketplace, výborný Excel, práce s XML feedy, Power BI výhodou.

Nabízíme: příjemný malý kolektiv, možnost práce z domova, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, max. příspěvek na stravné, firemní slevy na nákup zboží.

Místo: Jílové u Prahy

Kontakt: daniela.semecka@egodekor.cz.