PRODUKTOVÝ TECHNIK PRO INTERKOMY

Pracovní místo ( PRODUKTOVÝ TECHNIK PRO INTERKOMY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jak by vypadala Vaše náplň práce?
" Budete mít na starosti zajištění odborného poradenství v oblasti vstupních systémů (audio/video telefony, interkomy, přístupové systémy)
" Na základě poptávek budete vytvářet nabídky pro montážní partnery (naše zákazníky)
" Budete se podílet na přípravě návodů a instalačních manuálů
" S montážními partnery budete komunikovat e-mailem, telefonicky, osobně a přes Team Viewer
" Budete testovat nové produkty a provádět diagnostiku a servis vybraných výrobků
" Budete spolupracovat na školeních a prezentacích pro zákazníky

Co od Vás očekáváme?
" Vítáme nové nápady, jsme rádi za pozitivní a komunikativní lidi, kteří dovedou nad prací přemýšlet
" Praxi v oblasti slaboproudých systémů
" Komunikační a prezentační schopnosti včetně využití odpovídajících technologií
" Aktivní přístup k práci a příjemné vystupování

Nabízíme:
" Pro zapracování budete mít k dispozici odborníky, kteří Vám technicky pomohou a poradí
" Pohodové a neformální prostředí, přátelský kolektiv
" Zázemí stabilní české společnosti, jsme na trhu více jak 30 let
" Výborné finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích
" Příspěvek na penzijní / životní připojištění
" Příspěvek na pojištění odpovědnosti z výkonu povolání
" Benefitní karta (cafeterie)
" Stravenkový paušál
" Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
" 3 dny sick days
" Možnost účasti na firemních kurzech AJ