PRODUKTOVÝ TECHNIK PRO INTERKOMY

Pracovní náplň

Jak by vypadala Vaše náplň práce?
- Zajištění odborného poradenství v oblasti vstupních systémů (EVS = audio/video telefony, přístupové systémy)
- Zajištění technických služeb zákazníkům na pobočce (B2B) i mimo ni
- Příprava technické dokumentace (návody, manuály)
- Komunikace se zákazníky e-mailem, telefonicky, osobně, Team Viewer
- Příprava nabídek pro vlastní obchodníky i zákazníky
- Servis vybraných výrobků EVS
- Spolupráce při školeních a prezentacích
- Správa a aktualizace svěřené části webu
- Sledování vývoje, trendů, novinek a konkurence v odvětví

Co od Vás očekáváme?
- Ukončené SŠ vzdělání
- Profesionální technická podpora a poradenství systémů EVS včetně IP systémů
- Komunikační a prezentační schopnosti včetně využití odpovídajících technologií
- Aktivní přístup k práci a příjemné vystupování
- Samostatnost, zodpovědnost, loajalitu

Nabízíme:
příspěvek na penzijní/životní pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina