Řidiči kamionu - vnitropodniková přeprava (Kvítkovice, areál Barum, areál TOMA)

Pracovní místo ( Řidiči kamionu - vnitropodniková přeprava (Kvítkovice, areál Barum, areál TOMA) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V BC Logistics, s.r.o. hledáme posilu na vnitropodnikové převozy.
Uvažujete o tom, že je na čase jezdit už jen "kolem komína"? Právě vás hledáme!
Převozy jsou realizovány pouze po ČR na trasách:
" Staré Město - Otrokovice
" převozy pouze v rámci Otrokovic
Nedílnou součástí pracovní náplně je i nakládání a vykládání hotových výrobků či materiálu pomocí manipulační techniky zn. Hyster.
Pomoc při práci poskytuje všem řidičům dispečer, hlavní prioritou je zajistit bezproblémový a plynulý tok materiálu a výrobků.
Naším cílem je zajistit nejlepší služby pro našeho klíčového zákazníka, očekáváme tedy, že nový kolega nebo kolegyně bude tuto naši vizi sdílet s námi.
Požadujeme:
" Ochotu pracovat ve 3 směnném
" ŘP sk. C i E
" Digitální kartu, profesní průkaz
" Zkušenosti s řízením kamionu
" Schopnost plnit úkoly samostatně a svědomitě
" Dobrý zdravotní stav a trestní bezúhonnost
" Průkaz řidiče VZV není podmínkou
Datum nástupu uzpůsobíme vašim možnostem.

Zaměstnanecké výhody:
" Finanční ohodnocení navázané na pracovní výkon
" Zázemí stabilní české firmy
" Stravenky v hodnotě 110,-
" Příspěvek na penzijní spoření 1 000,- měsíčně
" Kvartální odměny 3 000,-
" Příspěvek na firemní akce nebo volnočasové aktivity (poukázky Flexipass)
" Odměny při významných životních a pracovních výročích, individuální fond odměn
" Dovolená a příplatky nad rámec ZP
" Odborné vzdělávání a zvyšování kvalifikace hrazené zaměstnavatelem