PRACOVNÍK/PRACOVNICE SENIORPOINTU (DPP)

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/PRACOVNICE SENIORPOINTU (DPP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

C04 z:5/12/2022 (DPP) a:20/12/2022 (DPP)
Náplň práce:
- příprava a realizace programů pro seniory (přednášky, besedy)
- základní poradenství
- registrace do projektu Senior pas
- zprostředkování zajištění hlásičů požáru
- zprostředkování kontaktu na navazující služby
- spolupráce s dalšími službami Charity Frýdek-Místek.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- znalost práce s PC
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič výhodou
- schopnost samostatné práce i spolupráce v rámci týmu
- komunikační schopnosti a dovednosti
- empatii0, trpělivost, zodpovědnost, příjemné vystupování
- zkušenost s prací se seniory a s aktivizací výhodou.
Nabízíme:
- předpokládaný minimální časový rozsah 2x týdně 2-3 hodiny
- kreativní a samostatnou práci s převážně aktivními seniory
- nástup dle dohody.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 31. 01. 2023 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je dvoukolové a průběžné, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti podle došlých přihlášek. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.