Referent/ka státní správy a samosprávy a účetní ZŠ a MŠ

Pracovní místo ( Referent/ka státní správy a samosprávy a účetní ZŠ a MŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vedení podatelny a spisové služby
- komplexní zajišťování správy majetku obce
- legalizace podpisů, vidimace dokladů a úředních listin
- vedení agendy evidence osob a rušení trvalého pobytu
- agenda kontaktního místa CzechPoint
- organizačně-technické zajištění voleb
- vedení evidence a poskytování informace dle zákona č. 106/1999 Sb.
- výkon agendy GDPR
- obsluha úřední desky, webových stránek a místního rozhlasu
- ostatní administrativní práce na obecním úřadě
- komplexní vedení účetnictví ZŠ a MŠ Bohuslavice
- komplexní vedení rozpočtu ZŠ a MŠ Bohuslavice
- vedení pokladny ZŠ a MŠ Bohuslavice
- zajišťování internetového bankovnictví ZŠ a MŠ Bohuslavice
- ostatní administrativní práce v ZŠ a MŠ Bohuslavice

Požadavky:
- minimální úplné středoškolské vzdělání ekonomického směru s praxí minimálně 2 roky
- znalost podvojného účetnictví
- znalost zákona o účetnictví
- organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost, schopnost jednat s lidmi, ochota vzdělávat se
Výhodou:
- znalost zákona o obcích
- znalost správního řádu (odborná zkouška či odpovídající vzdělání)
- praxe v prostředí GORDIC

Podmínky:
- nástup možný od 1.1.2023
- místo výkonu - obec Bohuslavice
- pracovní náplň: půl úvazku v obci Bohuslavice a půl úvazku v ZŠ a MŠ Bohuslavice
- zařazení: 9. platová třída (dle vzdělání uchazeče)
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost

Přihláška:
- podání přihlášky je písemné, s vlastnoručním podpisem a datem odeslání
- strukturovaný životopis včetně jména, příjmení, titulu, data a místa narození, státní příslušnosti, místa trvalého pobytu, telefonu a p