Product owner

Pracovní náplň

Kontakt :e-mail: Jan.stafa@siemens.com

Náplň práce:
* Úzce spolupracuje s příslušnými zainteresovanými stranami, zejména hlavním vlastníkem produktu.
* Upřesňuje požadavky/výsledky ve vlastním rozsahu.
* Vytváří a udržuje backlog, přidává nové požadavky jako položky týmového backlogu, definuje kritéria přijetí a řadí tyto položky.
* Zohledňuje atributy kvality (použitelnost, zabezpečení, bezpečnost, …), vč. regulačních a právních aspektů.
* Účastní se schůzek plánování sprintů a kontrol sprintů a co nejčastěji týmových schůzek.
* Nastavuje a udržuje řízení rizik produktu.
* Úzce spolupracuje s týmem na jasné komunikaci potřeb zákazníků; pomáhá a motivuje tým, aby jim porozuměl prezentací a vysvětlením položek nevyřízených produktů.
* Vyhodnocuje a přijímá výsledky práce na základě definovaných akceptačních a provedených kritérií.
* Průběžně si vyměňuje osvědčené postupy a spolupracuje v rámci organizace.

Požadavky:
" VŠ vzdělání směru technického směru (např. automatizace, informatika a další)
" Velmi dobrou znalost anglického jazyka
" Komunikační dovednosti, schopnost prezentovat své myšlenky a sdílet znalosti s ostatními
" Zkušenost s vedením expertního týmu a managementem technického projektu
" Zkušenost s relevantními nástroji pro management produktového a projektového vývoje
" Orientace na zákazníka
" Samostatnost a tah na branku

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života, individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina