VÝVOJOVÝ TECHNIK

Pracovní místo ( VÝVOJOVÝ TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
- Vývoj elektrocentrál a bateriových generátorů (neustále vylepšujeme naše produkty)
- Tvorba dokumentace (výkresová dokumentace rozvaděčů, schémata zapojení,…)
- Spolupráce na projektech plasmových a laserových strojů
- Dohled nad výrobou prototypů a zajištění jejich otestování

Jazyky - anglický jazyk B1
PC - uživatelská znalost
Řidičský průkaz - B
Praxe v oboru - výhodou

Požadavky:
- Univerzál, který se nelekne projekční činnosti a nebojí se přiložit ruku k dílu při stavbě prototypů
- Flexibilita – občas je nutné pomoci kolegům v týmu na činnostech týkajících se vývoje ostatních produktů
- Týmový hráč – týmová spolupráce je nezbytná (především komunikace s programátory, strojaři i mimo rámec oddělení)
- Samostatnost při zpracování projektů vývoje
- Manuální dovednost – zapojení navrhovaného zařízení, montáž prototypu
- Aktivní přístup – hledáme inovativní řešení a bez aktivity to nepůjde
- Schopnosti programování mikroprocesorů a návrh desek plošných spojů jsou výhodou
- Odolnost proti stresu a schopnost dotahovat věci do konce
- Vyhláška 50/78 sb. §10 do 1000 V, min. §6 praxe min. 2 roky pro VŠ a 4 roky pro SŠ nebo dle NV 194/2022 sb. min. §6 Elektrotechnik (přezkoušení dle NV 194/2022 sb. zajistíme)

Zaměstnanecké výhody:
- Dobré pracovní prostředí
- Jednosměnný provoz – ranní směna (7:00 – 15:30)
- Rozmanitou a zajímavou práci, která má smysl
- Práci v kolektivu, na který se můžete spolehnout
- Nadprůměrné platové ohodnocení, dle odvedené práce
- Cílové odměny za dokončený projekt
- Možnost penzijního připojištění
- Zajištěné závodní stravování
- Týden do