ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Šuhajová, tel. 736 488 994 nebo 606 308 291 (volat Po-Pá v dopoledních hodinách), e-mail: martinasuhajova@seznam.cz nebo hanatesi@seznam.cz. Pracovní doba pružná: 1x - 3x/týdně 7:00-17:00 až 18:00 hod., zbytek dní do 13:00-14:00 hod., každý pátek do 12:00 hod. Víkendové služby: plánují se podle možností a požadavků zaměstnanců, začínají v 7:00 hod., končí podle operovaných pacientů, většinou v pozdních odpoledních hodinách. Pracoviště: Marie Majerové 2, Vrahovice.
Požadujeme: SŠ s maturitou v oboru zdravotní sestra/bratr, nebo bakalářk/a, nebo diplomovaný/á sestra/bratr, řidičský průkaz sk. B výhodou.
Náplň práce: práce zdravotní sestry nebo zdravotního bratra pro práci na operačním sále a v ambulancích specialistů v soukromém zdravotnickém zařízení.
Nabízíme: stravenky, při pracovním poměru na dobu neurčitou možnost čerpat příspěvek na penzijní připojištění