AUTOMECHANIK, OPRAVÁŘ - NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK, OPRAVÁŘ - NÁKLADNÍCH VOZIDEL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme do svého týmu zaměstnance AUTOMECHANIKA, OPRAVÁŘE nákladních, užitkových a osobních vozidel:

Náplň práce:
- diagnostika poruch a stavu nákladních, užitkových a osobních vozidel
- stanovení způsobu opravy
- provedení opravy
- provádění údržby, prohlídek a oprav
- posuzování opotřebení a funkční způsobilosti vozidla
- provádění generálních oprav a zkušební jízdy

Požadujeme:
- vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat
- bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu
- časovou flexibilitu, loajálnost
- vzdělání minimálně střední odborné (vyučen obor automechanik)
- řidičský průkaz skupiny B, C+E (výhodou)
- praxe v oboru
- u cizinců nutná znalost českého jazyka

Nabízíme:
- zaměstnání u stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- firemní bonusy a benefity
- mobilní telefon.

Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo e-mailem: kovar@wc-servis.cz