PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ - oddělení zakázek

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ - oddělení zakázek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co budete dělat?
- Povedete si databázi obchodních případů.
- Budete zpracovávat zakázky od objednávky po fakturaci.
- Budete také vytvářet a zpracovávat cenové nabídky.
- Vaší prací bude i vyřizování reklamací.
- Denně budete komunikovat se zákazníky: e-mailem, faxem, telefonicky.
- Neminou vás ani činnosti obchodního oddělení, t.j. příjem a vyřizování telefonátů, pošty apod.
Co nabízíme?
- Práci ve firmě, která je jedinou svého druhu v ČR - to, co my, tady totiž nikdo nedělá,
- odpovídající finanční ohodnocení - nástupní mzda 30 000 Kč,
- samostatnou a zodpovědnou práci, podporujeme kreativitu a inovátorství,
- zajímavou práci z oblasti tuzemského i zahraničního obchodu,
- špičkové moderní technické zázemí,
- zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hod + 0, 5hod (oběd) / den,
- stravenkový paušál
- mobilní tarif + zvýhodněné mobilní tarify pro rodinné příslušníky,
- 22 dní dovolené,
- kurzy anglického jazyka na pracovišti,
- sdílenou permanentku do městského bazénu a sauny,
- stolní fotbálek, ping pong v prostorách firmy,
- nástup ihned, práci na HPP,
- příjemný kolektiv,
- kanceláře v klidné části Liberce (Vesec) v bezprostřední blízkosti MHD.
A za to chceme, abyste:
- měli min. SŠ vzdělání ekonomického směru,
- mohli stavět na zkušenostech z předchozího zaměstnání na podobné pozici,
- uměli dobře anglicky - se zahraničními dodavateli si budete psát a telefonovat prakticky denně,
- si rozuměli s počítačem a MS Office ani práce s internetem tě nezdržovala (úplně ideální by bylo, kdybys uměl psát všemi deseti),
- byli samostatní, pečliví, komunikativní, prostě fajn.
- Hodit se v