Kontrolor/ka

Pracovní místo ( Kontrolor/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Platové zařazení:
platová třída 10, platový stupeň dle délky dosavadní praxe od 23 390,- Kč dp 34 370,- Kč (odměňová podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
Požadavky:
VŠ v bakalářském studijním progamu, přip. VOŠ zaměření ekonomické, praxe v příspěvkové organizaci výhodou, bezúhonnost
Charakteristika vykonávané činnosti:
sestavování plánů kontrolních akcí a norem pro činnost vnitřního kontrolního systému, hodnocení jeho účinnosti, zajištění komplexní kontrolní činnosti v organizaci, zajištění součinnosti s orgány vnějšní kontroly, zajištění agendy vnitřního oznamovacího systému
Nástup možný dle dohody
Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, sick days, příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření
První kontakt e-mailem nebo telefonicky v době 7.30 - 15.00