Vychovatel/ka v zařízení ústavní výchovy 0,5 úvazku - zástup za MD, RD

Pracovní místo ( Vychovatel/ka v zařízení ústavní výchovy 0,5 úvazku - zástup za MD, RD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost, psychologická způsobilost, zdravotní způsobilost, vzdělání min. DiS. Spec. pedagogika a vyšší, znalost češtiny, práce na PC, účast na dalším vzdělávání, supervizi, nutná týmovost, psychoterapeutický výcvik výhodou.

Náplň práce: přímá práce s dětmi, směny i o víkendu, pozice klíčového pracovníka dítěte.
Jde o pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD a RD).

Nabízíme: příspěvek na stravu, 40 dnů dovolené, při studiu nebo výcviku 6 dnů samostudia, příspěvek na rekreaci, vitamíny, sport nebo penzijní připojištění.

Svoje CV a motivační dopis zasílejte výhradně emailem do 15.12.2022, doporučujeme doložit vzdělání.