MANAŽER/-KA LOGISTIKY

Pracovní místo ( MANAŽER/-KA LOGISTIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Müllerová Věra, tel. 553 687 106 Po - Pá od 7:30 do 14:30 hod., životopisy zasílejte na e-mail: personalistika@rkl.cz
Požadavky:
- Praxe na vedoucí pozici v oblasti řízení skladu
- VŠ nebo SŠ vzdělání
- Výborné řídící a organizační schopnosti
- Flexibilita, stresu odolnost, rozhodnost, zaměřenost na cíl a proaktivita
- Anglický jazyk na úrovní B2

Co Vás čeká:
- Management moderních skladů s léčivy, potravinami, ADR zbožím a dalšími výrobky
- Spolupráce s nadnárodními společnostmi
- Řízení týmu 70 lidí
- Optimalizaci všech skladových a distribučních procesů
- Tvorba návrhů cen, příprava podkladů pro výběrová řízení
- Komunikaci se zákazníky/partnery o procesech skladování a distribuce zboží;
- Řádné vyhotovení kalkulací a následné fakturace
- Zajišťování pravidelných měsíčního reportů v rámci skladování (využitelnost skladových operátorů, evidence neshod, plnění KPI aj.);

Nabízíme:
- Motivující finanční ohodnocení 60 000 - 70 000 CZK
- 13. plat
- Rozvíjení profesní kvality a odbornosti
- Zázemí v ryze české společnosti s 30-ti letou historií
- Příjemný pracovní kolektiv
- 5 sick days
- Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce a další
- Služební mobilní telefon i pro soukromé využití
- Možnost využití speciálního tarifu O2 i pro rodinné příslušníky
- Vážíme si našich zaměstnanců - slavíme životní jubilea