právník

Pracovní místo ( právník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském stupni v oboru práva na právnické
fakultě;
- znalost práce na PC - MS Office;
- komunikační a organizační schopnosti, týmová spolupráce, ochota sebevzdělávání,
samostatnost, pečlivost a spolehlivost;
- trestní bezúhonnost.

Pracovní náplň:
- tvorba a kontrola smluv v oblasti nemovitého majetku (příjmových, výdajových, kupních
smluvních vztahů, návrh opatření při zjištění nedostatků)
- posuzuje návrhy právních předpisů a metodických pokynů MO s celostátní působností
za oblast hospodaření s nemovitým majetkem
- poskytuje právní konzultace a zpracovává právní stanoviska v oblasti nemovitého majetku
- provádí odbornou činnost s celostátní působností na úseku hospodaření, nabývání a
nakládání s nemovitým majetkem, s nímž přísluší hospodařit MO;
- provádí kontrolu zásad zákonných úprav v oblasti hospodaření, nabývání a nakládání s
nemovitým majetkem státu z hlediska MO;
- posuzuje právní čistotu smluvních dokumentů a uplatňuje ekonomické zájmy státu při
hospodaření a nakládání s nemovitým majetkem státu ve smyslu zákona č. 219/2000 Sb., a
zákona č. 89/2012 Sb.;

Zaměstanecké výhody:
Možnost domluvy 1 dne v týdnu formou home office, 5 týdnů dovolené, 5 dnů pracovního volna ze zdravotních důvodů, účast na vzdělávacích seminářích, příspěvky FKSP; stravenky v hodnotě 100 Kč (od 1.1.2023 v hodnotě 150 Kč), cenově výhodné ubytování na ubytovně Ministerstva obrany;