Administrativní pracovníci

Pracovní místo ( Administrativní pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY:
- středoškolské vzdělání ekonomického směru
- 2 roky praxe na dané pozici
- znalost české pracovněprávní legislativy a mzdových předpisů
- znalost zákoníku práce
- zodpovědnost při práci s osobními daty zaměstnanců
- samostatnost, pečlivost, flexibilita, komunikativnost
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- podpora vedení podniku, příprava smluv, správa vozového parku
- pojištění, vyřizování pojistných událostí, zpracování podkladů k fakturaci a fakturace
- kontrola plateb, vymáhání pohledávek, příprava pošty, příjem objednávek, plánování
- organizace práce busů, kompletní zpracování mzdové a personální agendy
- exekuce, zpracování diet a stravného, vyřízení vrácení VAT
- komunikace a spolupráce s příslušnými úřady a společnostmi
- platby přes internetové bankovnictví
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
- mobilní telefon.