HLAVNÍ ÚČETNÍ ZÁVODU

Pracovní místo ( HLAVNÍ ÚČETNÍ ZÁVODU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice - Hlavní účetní závodu

Vzdělání - Ekonomické , VŠ , střední maturitou.
Pracovní náplň:
- zpracování veškeré potřebné prvotní účetní a provozní evidence týkající se závodu,
- vystavování faktur za práce a služby sjednané přímo výrobním závodem, vč. sledování jejich inkasa na BÚ.
- zpracování výsledovky závodu Oslov, za pravidelnou inventarizaci stavů zásob materiálu, DHM
- vede pokladnu, provádí vyúčtování pracovních a služebních cest
- zpracování mzdové agendy a personalistiky
- eviduje veškeré pracovní smlouvy se zaměstnanci (v kopiích), veškerou osobní evidenci každého zaměstnance, eviduje vstupní lékařské prohlídky.
- hlídá splatnost všech splátkových kalendářů a přijatých faktur
- dle požadavků jednatele vystavuje průběžnou rozvahu a výsledovku během roku
- zpracování různých přehledů a tabulek dle potřeb firmy
- kontrola správnosti účetních dokladů vystavených zaměstnanci firmy
- kontroluje formální správnost předložených dokladů.
Požadujeme:
- znalost účetnictví , znalost programu POHODA výhodou
- trestní bezúhonnost , pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost , flexibilita
- praxe v oboru výhodou.
Platové podmínky - nástupní plat 32 - 35 000 Kč dle praxe.
Provoz - jednosměnný prac. doba 7,30 - 15 , možná dohoda.
Nástup možný ihned.
Životopis zašlete na. e-mail. miroslav.brejcha@ktc.cz