TECHNICAL SPECIALIST DIGITAL MANUFACTURING

Pracovní místo ( TECHNICAL SPECIALIST DIGITAL MANUFACTURING ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaše hlavní úkoly budou:
- Příprava a implementace řešení v rámci nejnovější IoT platformy Thingworx PTC
- Digitalizace a integrace výroby
- Podpora příslušných jednotlivých a integračních testů
- Implementace požadavků od businessu dle interních předpisů
- Definice a aktualizace různých modulů / aplikací, včetně školicích materiálů
- Podpora na 2. (regionální) úrovni
- Podpora řízení změn s odd. IT a lokalitami skupiny Knorr-Bremse
- Podpora klíčových uživatelů školeními a pravidelnými informačními schůzkami
- Podpora projektů ve fázi rozběhu, např: konfigurace systému, provádění testů, školení uživatelů, příprava uvedení do provozu, migrace dat a podpora koncových uživatelů
- Spolupráce s výrobními a multifunkčními týmy
Co od Vás očekáváme:
- Základní know-how v oblasti konektivity strojů nebo výrobních informačních systémů nebo jiného softwaru relevantního pro procesy a řízení výroby (jako jsou CNC digitální nástroje)
- Znalost prostředí OS Windows, zkušenosti s SQL
- Základní znalost JavaScriptu výhodou (začátečník / hobby)
- Zájem o automobilový nebo výrobní průmysl
- Zkušenost s prací s multifunkčními týmy
- Anglický jazyk pro každodenní použití v mezinárodním prostředí (německý jazyk je výhodou)
- Dobré komunikační a analytické myšlení
- Mobilita a ochota příležitostně cestovat (většinou do Mnichova, až 20 %)
Nabízené výhody: stravenky, dovolená navíc, home-office
Hlásit se e-mailem.