RECEPČNÍ

Pracovní místo ( RECEPČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Skolková Michaela, životopis na e-mail: skolkova@pouba.cz
Hledáme usměvavou, příjemnou, komunikativní, spolehlivou a samostatnou osobu se zájmem o práci s lidmi, s výbornými komunikačními schopnostmi v českém a anglickém jazyce a dobrou znalostí práce na počítači (Word, Excel, databáze).
Požadujeme maximálně flexibilní(ho) kolegyni/kolegu, která(ý) se dovede přizpůsobit požadovaným časovým požadavkům. Provoz hotelu je každodenní včetně víkendů i svátků, krátký a dlouhý týden.
Prosíme o zaslání životopisu pouze v případě, že splňujete výše uvedené podmínky.
Nabízíme práci na HPP v hotelové recepci v Opavě.
Jedná se o komunikaci s hosty v českém, anglickém jazyce, osobně, telefonicky, emailem. Přijímání rezervací, ubytování hostů, vystavování účtů, zápisy do databáze, poskytování informací hostům.