Elektrotechnici a technici energetici

Pracovní místo ( Elektrotechnici a technici energetici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste technický typ? Máte zkušenosti s oborem elektro a mluvíte anglicky? Pak se těšíme, že posílíte náš Technický úsek. Na pozici Specialista elektro budete důležitým článkem našeho týmu a vaše práce bude významně přispívat nejen k rozvoji produktů naší firmy.
Co bude vaší náplní práce?
? Plnění vývojových úkolů
? Vytváření konfigurací řídících systémů
? Poskytování technické podpory našim zákazníkům i kolegům ve firmě
? Provádění školení
? Výjezdy k instalacím – podpora při servisních zásazích
? Podílet se na zlepšování produktů za účelem zvýšení kvality a konkurenceschopnosti našich produktů (ve spolupráci s obchodním, servisním a úsekem řízení jakosti)
Co k této pozici budete potřebovat?
? Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oboru elektro
? Znalost anglického jazyka v úrovni A1-B2 slovem i písmem
? Spolehlivost, zodpovědnost
? Samostatnost při práci i schopnost spolupráce v týmu
? Pozice není vhodná pro absolventy
Co u vás oceníme?
? Znalost práce v MS Office
? Znalost německého jazyka alespoň v komunikační úrovni
? Zkušenost v oboru programování
? Znalost řídicích systémů motor-generátorových soustrojí (ComAp, B&R, AVAT, …)
? Praktickou zkušenost v oboru standardizace
? Znalost systémů ELCAD 7.7.0 a EPLAN (moduly Electric P8, Pro Panel, Cogineer, Harness proD, Smart Wirring)
? Praktickou zkušenost při vytváření 3D modelů
? Organizační schopnosti a časovou flexibilitu
? Řidičský průkaz sk. B
Co vám za to můžeme nabídnout?
? Pestrou pracovní náplň, při které se budete realizovat a ukážete své technické znalosti,
a tomu odpovídající platové ohodnocení.
Aby se vám d