ÚČETNÍ

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme novou posilu do našeho rozrůstajícího se týmu na pozici ÚČETNÍ.

Náplň práce:
- komplexní zpracovávání účetnictví a daňové evidence našim klientům externí formou
- podvojné účetnictví, daňová evidence
- DPH, KH, souhrnné hlášení
- mzdy
- jiné pomocné práce pro hlavní účetní
- jiné práce spojené s běžným provozem kanceláře

Požadavky:
- alespoň základní znalosti podvojného účetnictví, daňové evidence a zpracování DPH
- praxe na obdobné pozici (velkou výhodou)
- znalost programu Ekonom (výhodou)
- znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost, důslednost
- organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem, logické a analytické myšlení
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
- pružnou pracovní dobu (přítomnost v kanceláři po-pá 8:00 – 14:00, zbytek do splnění fondu pracovní doby je možné rozvrhnout si dle vlastních potřeb)
- 20 dní dovolené + 5 dní SICK DAYS
- mobilní telefon i k soukromým účelům
- práce v kanceláři v centu Zlína
- po zkušební době možnost finančního růstu dle předvedených pracovních dovedností

Životopisy zasílejte na email: macharackova@email.cz.