Zámečník kolejových vozidel

Pracovní místo ( Zámečník kolejových vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt telefonicky 597 401 857 v době 8 - 15 hod., e-mailem ekova.kariera@skodagroup.com

V roce 2021 jsme se stali součástí skupiny Škoda Group. Vyrábíme a opravujeme tramvaje moderní i historické, české i zahraniční. Nyní máte možnost stát se členem našeho pracovního týmu a podílet se na výrobě tramvají 39 T jezdících v Ostravě a získat také zkušenosti při jiných projektech. Při pohovoru vám ukážeme, co vás bude čekat - různorodá činnost, spousta vozů, stabilní zaměstnání.

Vaší náplní práce bude ve zkratce:

výroba a údržba kolejových vozidel v rozsahu požadovaných znalostí a dovedností kandidáta
Naše požadavky jsou:

technické myšlení, práce je vhodná jak pro juniory s technickým vzděláním, tak kandidáty s praxí
důležitá znalost čtení technické dokumentace
Kromě stabilního zaměstnání nabízíme:

zajímavou různorodou práci za příznivých pracovních podmínek
5 týdnů dovolené
4 dny zdravotního volna
50% příspěvek na menu v jídelně
zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod
MultiSport kartu - joga, fitness, bazén, sauna, lezení ...
1500 kč DOCHÁZKOVÝ bonus při splnění hodin v měsíci
možnost náhradního volna
17% výkonnostní odměna ke mzdě při splnění podmínek
příspěvky na pojištění ŽIVOTNÍ A PENZIJNÍ již po zkušební době
každoroční růst mzdy a výhody dle Kolektivní smlouvy - odbory
poukázky pro sport a kulturu 1400,-
kantýna poblíž výrobní haly
automat na kávu a svačiny
příplatky a další odměny
odborný růst, možnost postupu v rámci společnosti... předák, mistr, seřizovač, kontrolor...
smlouvu na dobu určitou - rok, s pravděpodobností prodloužení
pracovní kolektiv, který se rád ú