radiologický asistent ve Vazební věznici v Litoměřicích

Pracovní náplň

Radiologický asistent ve vazební věznici Litoměřice

Nabízíme zaměstnání na pozici radiologický asistent formou dohody konané mimo pracovní poměr - DPP/DPČ.

Nabízíme
o mzdové ohodnocení - odměna z dohody 400 Kč/hod,
o pracovní doba 5 hod./týdně,
o k dispozici vybavená radiologická ordinace.

Požadujeme
o minimální vzdělání střední s maturitní zkouškou,
o specializovaná způsobilost podle zákona č. 96/2004 Sb., nařízení vlády č. 31/2010 Sb. o oborech specializačního vzdělávání a označení odbornosti zdravotnických pracovníků se specializovanou způsobilostí, vyhlášky č. 55/2011 Sb. o činnostech zdravotnických pracovníků, k výkonu povolání zdravotnického pracovníka,
o bezúhonnost, osobnostní způsobilost, dobrý zdravotní stav, praxe výhodou.

Pozice je vhodná i pro matky na MD/RD, zájemce v důchodu. Pokud Vás naše nabídka oslovila, budeme se těšit na Váš kontakt s personálním oddělením. Zároveň budeme rádi za šíření naší nabídky.

Podrobné informace sdělí:
Ing. Petra Čapková - vedoucí personálního oddělení
tel.: 602 785 548, 416 720 159
e-mail: PCapkova@vez.ltm.justice.cz

Mgr. Eva Vojáčková Jarešová - personalistka
Tel: 416 720 155
e-mail: EVojackovaJaresova@vez.ltm.justice.cz

Detaily nabídky radiologický asistent ve Vazební věznici v Litoměřicích

Firma

Smluvní vztah

Dohoda o provedení práce

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát