Dotazování v Gastro podnicích - Tazatel / Tazatelka - DPP

Pracovní místo ( Dotazování v Gastro podnicích - Tazatel / Tazatelka - DPP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem: hana.sovova@data-servis.eu

Jsme výzkumná společnost Data Servis a už více než 20 let děláme průzkumy trhu. pecializujeme se na trh gastro podniků (HoReCa).

Trávíte rádi svůj čas aktivně, ale chcete si ho plánovat podle sebe?

Vašim úkolem bude zjistit nabídku a spotřebu nápojů v gastro podnicích. Je potřeba částečná komunikace s personálem a zápis zjištěných údajů do on-line systému naší společnosti.

Nabízíme:
- odměna za dotazník 240 Kč. Celková výše Vašeho měsíčního příjmu závisí na Vašich časových možnostech.
- dlouhodobá spolupráce na brigádu (vedlejší pracovní poměr), pravidelný měsíční příjem, smlouva na DPP
- práce v místě bydliště a blízkém okolí
- vhodné pro všechny od 18 let
- flexibilní pracovní doba

Nástup od: dle dohody

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, o lhůtách uchovávání Vašich osobních údajů a o výkonu Vašich práv v souladu s požadavky GDPR naleznete na www.data-servis.eu/gdpr.