Manažer - manažerka kvality se zaměřením na správu dokumentace

Pracovní místo ( Manažer - manažerka kvality se zaměřením na správu dokumentace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Manažer kvality se zaměřením na správu dokumentace
Požadavky:
- VŠ/SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
- znalost platných norem a předpisu se vztahem k SMK
- školení SMK dle ISO 9001 pro manažery kvality a ISO 19011 pro interní auditory
- komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
- metodický, důsledný a pozitivní přístup k práci
- vysoké pracovní nasazení
- pokročilá znalost práce s PC
Pracovní náplň:
- zodpovídá za tvorbu, vydávání, změny a úschovu interní dokumentace společnosti a jiných dokumentů systému managementu kvality společně s majiteli procesů
- řídí činnost spojenou se systémem managementu kvality
- zabezpečuje udržování systému managementu kvality, navrhuje opatření na jeho neustále zlepšování
- zajišťuje certifikaci SMK ve společnosti externí firmou
- řídí a plánuje činnosti interních auditů jako vedoucí týmu interních auditorů
- objektivně a operativně informuje generálního ředitele společnosti a členy řídícího managementu o stavu systému managementu kvality
- operativně informuje vrcholové vedení společnosti o změnách v předpisech a normách pro oblast systému managementu kvality
- zpracovává vstupy do přezkoumání managementem ve smyslu požadavku platné normy
- stanovuje kritéria a postupy návrhu, schvalování, dokumentování a prověření vykonání nápravných opatření při zjištění neshody výrobků a procesů a přiležítosti pro jejich zlepšení
- spolupracuje při dodržování norem pro oblast BOZP a životního prostředí v rámci procesního řízení společnosti
Nabízíme:
- Stabilní práci pro renomovanou společnost
- Dobrý pracovní kolektiv
- Možnost zvyšo