Učitel psychologie a biologie pro SŠ/ Psychology and Biology teacher for Seconda

Pracovní místo ( Učitel psychologie a biologie pro SŠ/ Psychology and Biology teacher for Seconda ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

23301 Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách
ZamK
Kontakt telefonicky 602 200 482, e-mailem info@tois.world, osobně po předchozí tel. domluvě.

Přijmeme učitele psychologie a biologie s vynikající znalostí angličtiny. Zkušenost s výukou v mezinárodní škole výhodou
/ We are looking for a candidate with experience as a Psychology and Biology teacher with an excellent level of English. Teaching experience in an international school is an advantage.