MONTÉR zdravotnického zařízení - Liberec

Pracovní místo ( MONTÉR zdravotnického zařízení - Liberec ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?
- Externí montáže ukončovacích prvků, kompresorových a vakuových stanic
- Montáž, instalace a servis rozvodů medicinálních plynů v nemocnicích
- Zapojování, uvádění do provozu
- Realizace pracovní činnosti po celé ČR, občas i v zahraničí
- Zázemí pracoviště umístěné v Liberci
CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
- Vyučen v oboru (elektro, zámečník, instalatér, topenář)
- Základní kurs na sváření plamenem - výhodou
- Vyhláška "50/78Sb." - výhodou
- Zodpovědnost, komunikativnost, spolehlivost
- Řidičský průkaz B, ochota cestovat
CO VÁM NABÍZÍME?
- Práci, která má smysl v prosperující a stabilní české firmě
- Kvalitní zaučení
- Pružnou pracovní dobu, pracovní poměr na dobu neurčitou
- Mzdové ohodnocení od 32 000 Kč/hrubého
Zaměstnanecké výhody:
- Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní / životní připojištění,
- Vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování,
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky