Konzultant/ka advokátní kanceláře

Pracovní místo ( Konzultant/ka advokátní kanceláře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonický, písemný
Advokátní kancelář M.B.A. LEGAL s.r.o. hledá svědomitého kolegu nebo kolegyni, se základní znalostí práce na PC a dobrou úrovní komunikace. Na pracovních zkušenostech nezáleží! Důležitý je pozitivní přístup a chuť učit se nové věci.
POPIS POZICE - komunikace se soudy, úřady, klienty a dalšími subjekty - převádění podkladů do elektronické podoby - práce na PC zejména v našem interním systému - další administrativní podpora advokátní kanceláře
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
Rozvoj komunikačních schopností - získání odborných znalostí zejména v rámci soudního, exekučního, insolvenčního a dědického řízení, které uplatníte také v každodenním životě - jistota pravidelného příjmu, měsíční a půlroční bonusy - 25 dní dovolené - práce v menším přátelském kolektivu v centru města Jeseník - férový přístup a mentoring od zkušených kolegů - plný úvazek na dobu neurčitou - přizpůsobení pracovní doby Vašim potřebám - po úplném zaškolení možnost částečné práce z domova - občerstvení na pracovišti zdarma - stravenkový paušál s příspěvkem zaměstnavatele - několikrát ročně oblíbené firemní akce.