Svářeči

Pracovní náplň

Vážený uchazeči,

rádi bychom Vás pozvali k pracovní příležitosti u naší rodinné firmy, která se specializuje na výrobu trezorů ve Smržovce. Hledáme zručné svářeče s předchozími zkušenostmi v metodě MIG/MAG v ochranné atmosféře CO2.

Po zaučení budete schopni složit svařenec z dílů a ty na požadovaných místech zavařit, případně pak na určitých místech zabrousit. Nabízíme Vám prostředí rodinné firmy, kde je možnost domluvy s nadřízenými a kde nejsou žádné přesčasy bez adekvátního ohodnocení. Výplaty jsou včas doručeny včetně všech zákonných odvodů. Navíc Vám nabízíme jednosměnný provoz od 6:00 do 14:00, takže budete mít více času na osobní záležitosti.

V naší společnosti si velmi vážíme šikovných a zručných pracovníků a proto jsou nadstandardní výsledky vždy ohodnoceny. Pokud se cítíte motivováni a máte chuť přispět svými zkušenostmi a schopnostmi k rozvoji naší firmy, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaši odpověď!