Mechanik - elektrotechnik kompresorů

Pracovní místo ( Mechanik - elektrotechnik kompresorů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MECHANIK/ELEKTROTECHNIK KOMPRESORŮ
Náplní práce
- provádění pravidelného servisu pístových a šroubových kompresorů, diagnostika závady, servis, opravy
- každodenní výjezdy k pravidelnému servisu a technickým závadám kompresorů především v Královéhradeckém a Libereckém kraji u zákazníků
- komunikace se zákazníky v souvislosti s údržbou kompresorů
- vedení administrativní dokumentace o provedených pracích
- jednosměnný provoz s příležitostnými placenými přesčasy
Charakteristika vhodného uchazeče:
- mechanické zkušenosti s opravou průmyslových strojů, automobilů apod.
- vyhláška č. 50/78 Sb. § 6 s platným osvědčením velkou výhodou
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), E výhodou
- manuální zručnost a schopnost si poradit s technickými problémy
- technické vzdělání, výuční list nebo SŠ vzdělání (strojní nebo elektro)
- základní znalost práce s PC
- spolehlivost a časová flexibilita

Nabízíme:
- příspěvky na stravování, příspěvky na spoření, vánoční odměny, možnost placených přesčasů, po zaučení platový růst