Administrativní a spisový pracovník podatelny

Pracovní místo ( Administrativní a spisový pracovník podatelny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Administrativní a spisový pracovník - správní oddělení - podatelna
Vazební věznice a Ústav pro výkon zabezpečovací detence
Požadujeme: střední vzdělání s maturitní zkouškou
Pracovní náplň: administrativní a spisový pracovník podatelny - odpovídá za příjem veškeré došlé korespondence pro VV a ÚpVZD Praha Pankrác, kterou denně přebírá na poštovním úřadu i za korespondenci, která je z VV a ÚpVZD Praha Pankrác odesílána. Provádí příjem, třídění, otevírání, lustraci a přidělování zásilek. Odpovídá za správnou lustraci ve vězeňském informačním systému (VIS). Přiděluje a vydává písemnosti (korespondenci) na příslušná oddělení. Odpovídá za jejich včasné předání. Odesílanou doporučenou korespondenci eviduje v PC a nahrává na flash disk pro poštovní úřad. Odpovídá za včasné zpracování odborné agendy ze systému elektronického trestního řízení (ETŘ) a rozesílá je na příslušná oddělení. Provádí souhrn věcně souvisejících prací v agendách CzechPoint@Office - konverze dokumentů.
Pracovní doba: po-čt 7:00h - 15:45h, pá 7:00h - 14:30h.
Platové rozpětí: dle započitatelné praxe 23630 - 33020 Kč.
Dovolená: 25dnů + 5 dnů indispozičního volna.
Benefity: Závodní stravování + příspěvky z FKSP (rekreace, kultura, sport, penzijní připojištění, aj), parkoviště pro zaměstnance, tenisové kurty, sauna, dětský tábor aj.
Pracovní poměr na dobu určitou do 1/2026 (zástup po dobu mateřské a rodičovské dovolené)
Nástup: od 1/2023

Kontakt: pí Šandová, tel.: 261032106 nebo mob: 724168391 + strukturovaný životopis na e-mail: msandova@vez.pan.justice.cz


Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, příspěv

Vložit inzerát