Instruktor lyžování a snowboardingu

Pracovní místo ( Instruktor lyžování a snowboardingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

INSTRUKTOR LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU
Nabízíme:
Práce od 1 týdne – celá zimní sezóna (prosinec – duben)
Dobré platové ohodnocení (150 – 350 Kč/hod + bonusy)
Ubytování a firemní oblečení zajištěno
Lyžování v době volna zdarma
Nejlepší dotované ceny instruktorských kurzů APUL
Možnost práce i v půjčovně a u lyžařského vleku
Skvělé zážitky a plno zábavy !
Sezóna probíhá od cca 15.12. do 15.4. (dle sněhových podmínek)
Požadujeme:
Dobré lyžařské / snowboardové znalosti a dovednosti
Základní znalost NJ nebo AJ, (PJ, RJ výhodou)
Kladný vztah ke sportu, k dětem a k práci s lidmi
Komunikativnost a příjemné vystupování s úsměvem
Licence nebo praxe výhodou (možnost získání licence za dotovanou cenu
nebo zdarma – APUL / APLŠ),
Tel.: 608 16 78 76
E-mail: skischool@email.cz