IT specialista / specialistka

Pracovní místo ( IT specialista / specialistka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme nové kolegy/kolegyně na oddělení zabývající se IT infrastrukturou společnosti, se zaměřením IT specialista/specialistka - technik/čka klientských stanic. Pracovní náplní je především zajištění celistvých částí hardwaru, jeho instalace, uvedení do provozních podmínek a následná údržba klientských stanic napříč společností a holdingem.

Pozice je vhodná pro absolventy SŠ a VŠ se vzděláním zaměřeným na informační technologie.
Pozice je vhodná i pro osoby bez praxe se zájmem o oblast IT.

Náplň práce je dále:
- instalace a údržba klientských stanic SW/HW,
- instalace operačních systémů (Microsoft Windows),
- rozvoj v oblasti automatizovaných instalací,
- stěhování a manipulace s HW,
- evidence SW/HW,
- inventarizace HW,
- kybernetická bezpečnost (kontrola antivirových systémů),
- uživatelská podpora s běžnými IT problémy pro zaměstnance společnosti.

Požadujeme:
- zkušenosti s instalací a správou klientských stanic na platformě MS Windows,
- přehled v oblasti klientského HW (PC, notebooky, chytré telefony, tiskárny),
- základní znalost principů fungování počítačových sítí,
- základní znalost Microsoft Active Directory,
- znalost MS Office (Word, Excel, Outlook),
- analytické a tvůrčí schopnosti, logické myšlení,
- časovou flexibilitu, vstřícnost, spolehlivost a odpovědnost,
- ochotu dále se vzdělávat a trvale rozvíjet svůj odborný růst,
- anglický jazyk v rozsahu nutném pro studium odborné literatury.

Výhodou bude:
- znalost skriptovacích jazyků (PowerShell, VBS, …) nebo základů programování,
- znalost System Center Configuration Manager.

Co můžem