Správce koncových IT zařízení

Pracovní místo ( Správce koncových IT zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
Správce koncových IT zařízení přímo zodpovídá za správu a rozvoj uživatelských osobních počítačů, notebooků a jejich periférií; pevných a mobilních telefonů, tabletů, modemů, apod. Spravuje příslušné technologie, optimalizuje jejich funkčnost, řeší související operativní problémy HW a SW, podporu uživatelů IS, sleduje vývoj v oblasti IT a doporučuje zavádění zlepšení dle potřeb a rozvoje společnosti. Kontroluje chod a řídí odstraňování poruch v technologiích svěřené oblasti; provádí konfigurace HW a SW. Při své práci spolupracuje především s ostatními kolegy Střediska IT, uživateli a externími dodavateli IT.

POŽADUJEME:
- ÚSO vzdělání se zaměřením na IT nebo elektro
- znalosti SW, HW, systémů Windows, Linux, iOS, Android
- vítány jsou základní znalosti serverových technologií, datových sítí
- práce vhodná i pro absolventy, praxe v oblasti IT vítána
- schopnost jednání s uživateli, včetně jejich zaškolování
- alespoň pasivní znalost AJ (komunikativní úroveň výhodou)
- řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:
- dotované závodní stravování (oběd od 10 Kč)
- 5 týdnů dovolené
- penzijní připojištění s příspěvkem až 1000 Kč/měsíčně
- po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně