Product Manager for Digitalization products, solutions and services

Pracovní místo ( Product Manager for Digitalization products, solutions and services ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: e-mail: jana.hornova.ext@siemens.com

Náplň práce:
" Správa produktů, řešení a služeb s plnou odpovědností za výsledky, včetně definice jejich požadavků zákazníků a trhu pro asijský/východoevropský trh, strategie růstu a zisku, obchodní plánování, cestovní mapování.
" Neustále sledujete relevantní produkty, řešení a služby konkurence.
" Definujete produktové marketingové strategie (produkt/řešení/služba, cena, umístění, propagace).
" Vytvoříte a řídíte nebo synchronizujete tým napříč různými funkcemi, abyste realizovali vývoj produktů, řešení a služeb, za které odpovídáte.

Požadavky:
" Jste držitelem bakalářského stupně inženýrství nebo informatiky a máte již zkušenosti s produktovým managementem v oblasti digitalizace.
" Navíc máte zkušenosti s aplikacemi strojů a/nebo hnacích ústrojí a podíleli jste se na projektech nebo vývoji.
" Jste obeznámeni s procesem správy produktů (7Ps).
" Ve své kariéře jste měli mezinárodní obchodní vztahy a máte zkušenosti s prací v interdisciplinárních týmech as různými kulturami.
" Máte analytické schopnosti, empatii a vášeň pro práci s ostatními lidmi v týmech.
" Rádi cestujete a mluvíte plynně anglicky.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života, individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění, příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně, možnost stát