Hotelový/á manažer/ka

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem.

Na pozici hotelové/ho manažera/ky přijmeme uchazeče/ku s chutí do práce a ochotou učit se novým věcem. Vyžadujeme odpovědnost, spolehlivost, loajalitu, časovou flexibilitu (práce i o víkendech a svátcích v turnusových směnách) a znalost alespoň jednoho světového jazyka slovem i písmem. Dále požadujeme doložitelnou praxi v hotelových provozech a řidičský průkaz minimálně skupiny B - aktivní řidič/ka a vzdělání v příslušném směru, nebo v potravinářství. Do výběrového řízení se přihlásíte odesláním motivačního dopisu na níže uvedený e-mail nejpozději do 31.10.2022 včetně. Výběrové řízení bude probíhat ve třech kolech.

Zaměstnanecké výhody:
nabízíme stálou práci u zavedené společnosti s motivační nástupní mzdou

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.