Systémoví analytici

Pracovní náplň

kontakt: Michaela.Flaisman@tdsynnex.com

Pracovní prostředí našeho datového týmu:
Vždy pracujeme s nejnovějšími technologiemi Data Science, cloud, jako je MS Azure stack, Databricks, Snowflake SQL, Python/R, Tableau, Git, ...
Velký počet a velikost dat / variabilní případy použití analytických nástrojů (skutečně VELKÉ DATA)
Dynamický jako Start-up, se stabilitou korporace, 100% práce na reálných případech použití se skutečným obchodním využitím (bez POC bez použítí)
Agilní a experimentální přístup, nové implementace do dnů, ne měsíců
Aktivní zapojení do podnikového řešení E2E, vč. návrhu řešení a prezentace výsledků vaší práce
V naší společnosti záleží na Vašem názoru a Váš osobní rozvoj je stejně důležitý jako rozvoj společnosti
Spolupráce s odborníky na datovou vědu se všemi různými odbornými znalostmi se sídlem v Praze a po celém světě.
Požadovné znalosti, dovednosti a/nebo schopnosti:
Praktické zkušenosti s programováním/skriptováním v Pythonu, Scale nebo R.
Odbornost v PySpark/Scale je výhodou