Pomocník svářeče

Pracovní místo ( Pomocník svářeče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme
- Účast na vstupním pohovoru
- Manuální zručnost a chuť se učit
- Zdravotní způsobilost
- zvednutí si kvalifikace absolvováním základního svářečského kurzu v naší svářečské škole - získání osvědčení
- manipulování, úprava a sestavování částí svařenců do celků, příprava pro svařování, jejich spojování stehováním a úprava svárů broušením
- seřizování, ošetřování a údržba svařovacích zařízení
- čtení a používání výkresové dokumentace
Podmínkou je podepsání Kvalifikační dohody o zvýšení kvalifikace
Nabízíme
- Možnost dalšího profesního růstu
- Týden dovolené navíc (25 dnů dovolené ročně) + další 2 dny
- Měsíční prémie za výsledky práce a odměny za Kaizeny
- Roční výkonnostní odměnu
- Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
- Dotované závodní stravování
- Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
- Sportovní a kulturní aktivity
- Zvýhodněné mobilní tarify
První kontakt emailem.
Pozice je vhodná i pro cizince.