Zámečníci do výroby

Pracovní místo ( Zámečníci do výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZÁMEČNÍCI DO VÝROBY
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: vyučení ve strojním či příbuzném oboru, manuální zručnost, aktivní přístup, schopnost týmové práce.
NÁPLŇ PRÁCE: vrtání, nýtování, základní svařování (stehování), montáž a kompletace výrobku.
NABÍZÍME: práci pouze v jednosměnném provozu (od 6:00 do 14:30 hodin), nástup možný ihned,
zázemí české firmy - jsme zde již 31 let, 22 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, telefonní tarify i pro rodinné příslušníky, dárkové poukázky k Vánocům, firemní akce, odměny při pracovním výročí.
Ozvěte se nám!
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 605 201 792 v době od 7:00-14:00 hodin nebo e-mailem
na kariera@spedos.cz
ov. 4.4.