Konstruktéři

Pracovní místo ( Konstruktéři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 04.10.2022
Požadujeme:
o SŠ vzdělání technického směru
o praxe min. 3 roky
o znalost technologie plošného tváření, vlastností materiálů
o práce na PC (MS Office)
o znalost AJ nebo NJ
Náplň práce:
o zpracování výkresů dle zadaných vzorků, CAD formátu nebo požadavků zákazníka
o navrhování výroby potřebných přípravků a nástrojů dle potřeby výroby
o spolupráce s technologií při výrobě vzorků
o úpravy výkresové dokumentace dle poznámek ze vzorkové dílny
o spolupráce s pracovníky vzorkové díly při náběhu výroby nového dílu
o zpracování složitějších rozvinutých tvaru pro programátory
Zaměstnanecké výhody:
Dotované stravování - 30 Kč/oběd, příspěvek na životní pojištění po roce zaměstnání ve výši 1 500,- Kč/měsíčně, zvýhodněné podmínky mobilního operátora, odměny při významných pracovním a životních jubileích, bezplatné právní a finanční poradenství, 25 dní dovolené, příspěvek na dopravu

Kontakt: Bc. Tereza Birošíková, telefonicky Po - Pá na č.: 603 309 636, email: birosikova@ncline.cz