Řidič motorových vozidel - cisternových

Pracovní náplň

Kontakt: Kuchyňka Petr, tel.: 973 346 509, e-mail: kuchynka76@seznam.cz
Po - Čt: 7:00 - 15:00 hod., Pá: 7:00 - 12:30 hod..
Požadavky: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny C, nezbytné absolvovat kurzy: získání osvědčení k řízení vozidel OS sk. V-C" v trvání 3 týdnů, obsluha cisternových automobilů v trvání 3 týdnů, skladník PHM v trvání 1 týdne, přeprava nebezpečného nákladu ADR v trvání 3 dnů - kurzy zabezpečuje akademie ve Vyškově. Podrobit se psychologickému vyšetření k řízení vozidel "sk. C". Uživatelská znalost práce na PC. Doprava do zaměstnání vlastním dopravním prostředkem.
Praxe: v řízení a základní údržbě nákladních vozidel
Náplň práce: Řízení, údržba a opravy osobních a nákladních motorových vozidel, jejichž nejvyšší přípustná hmotnost může převyšovat 12 000 kg. Organizace příjmu, skladování a ošetřování materiálu. Běžná údržba mechanizačních prostředků a ostatního skladového zařízení. Dodržování ekologických a protipožárních opatření na pracovišti. Povinnost uzavřít společnou dohodu o hmotné odpovědnosti na materiál.
Místo výkonu práce: 50.1776342N, 13.1227803E, Radošov, VZ 1534 Vojenský újezd Hradiště.
Nabízíme: finanční ohodnocení odpovídající doloženému vzdělání a praxi, stabilní zázemí, zaměstnanecké benefity, příležitosti k osobnímu rozvoji a dalšímu vzdělávání, plné zaškolení na danou pozici.
V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: kuchynka76@seznam.cz.
Dotované stravování, příspěvek na dovolenou nebo rekreaci,brýle,masáže,vitamíny.