Řidič/ka nákladního vozidla

Pracovní místo ( Řidič/ka nákladního vozidla ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Rozšiřujeme naše středisko dopravy a hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici řidič/ka nákladního vozidla s hydraulickou rukou - kontejnerový vůz s vlekem pro Vysoké Mýto a okolí.

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. C + E, profesní průkaz, digitální karta řidiče
- školení jeřábník a vazač, strojní průkaz výhodou nikoliv podmínkou
- zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost, trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- pohyblivá pracovní doba
- zajímavé mzdové ohodnocení
- stravenková karta, služební telefon
- každý den návrat domů
- příspěvek na dopravu do zaměstnání

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem