Metodik kvality sociálních služeb

Pracovní místo ( Metodik kvality sociálních služeb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
- úvazek 0,5 s možností doplnění další činností v sociálních službách do celého úvazku

Náplň práce:
- metodická podpora sociálních služeb a pracovníků sociálních služeb
- výkon související s činností v oblasti kvality sociálních služeb
- poradenská a konzultační činnost pracovníkům sociálních služeb
- metodická podpora při zavádění legislativních změn v oblasti sociálních služeb do praxe
- sledování výkonnosti sociálních služeb dle požadavků donátorů
- statistická činnost

Předpoklady:
- znalost legislativy - zákon o sociálních službách a související předpisy
- zkušenost s inspekcí Standardů kvality sociálních služeb (hodnocený nebo hodnotitel) výhodou
- zkušenost se zaváděním nebo revizí Standardů kvality sociálních služeb (zkušenost s více typy služeb) výhodou
- zkušenosti se zpracováním metodik služeb / metodickou činností vítána
- praxe v poskytování sociálních služeb min. 3 roky - výhodou pozice vedoucího služby nebo sociálního pracovníka

Požadujeme:
- vzdělání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o soc. službách
(vysokoškolské, min. VOŠ)
- velmi dobrá znalost uživatelské práce PC
- velmi dobré komunikační, organizační schopnosti, samostatnost
- aktivní přístup k práci, zodpovědnost, schopnost sebeřízení
- analytické myšlení, pečlivost
- odolnost vůči stresu

Nabízíme:
- samostatnou práci ve st