Vedoucí skladu - potravinářská výroba

Pracovní místo ( Vedoucí skladu - potravinářská výroba ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO BUDE VAŠE PRÁCE:
zajištění celkového chodu skladu, tj. procesu příjmu zboží, vychystávání materiálu do výroby a expedici hotových výrobků; vedení a organizace práce podřízených pracovníků skladu (sklad MTZ, sklad hotových výrobků); zajištění dodržování bezpečnosti práce, pravidelné proškolování podřízených pracovníků; optimalizace logistických toků a nákladů, řízení skladové kapacity; zlepšování a rozvoj činností a procesů v oblasti skladování a logistiky; zodpovědnost za vyhovující technický stav manipulační a skladové techniky; provádění inventur, kontrol a evidence materiálů, tvorba reportů; úzká spolupráce s výrobou
POŽADUJEME:
min. SŠ vzdělání; praxe v logistice min. 3 roky; zkušenost s vedením lidí, silná osobnost, výborné komunikační schopnosti; organizační dovednosti a ochota realizovat změny; znalost práce na PC (MS Office, výhodou i Oracle); základní znalost a používání Lean technik (5S, LOTO, CANBAN, 5x proč apod.); základní znalost anglického jazyka; zodpovědnost, spolehlivost, důslednost; řidičský průkaz sk. B
NABÍZÍME:
plný pracovní úvazek (pondělí až pátek, 40 hod./týden, 1 směnný provoz); výběr z benefitů Multi pass v hodnotě 12 000 Kč/rok; roční bonus dle výsledků hospodaření firmy; sick days 3 dny/rok (zdravotní volno); odměna za doporučení nového zaměstnance 13 000 až 45 000 Kč; ochutnávka a konzumace našich výrobků dle interních pravidel; závodní stravování; 5 týdnů dovolené
Nástup IHNED
První kontakt: e-mailem, telefonicky (Po - Pá)