Technolog/žka

Pracovní místo ( Technolog/žka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme kolegu/kolegyni, který by rozšířil náš tým v oddělení technologie. Vyrábíme především laminovací a lakovací stroje, které dodáváme do celého světa.

Náplň práce
- vytvářet a kontrolovat technologické postupy ve výrobě,
- navrhovat technologická vylepšení,
- ověřovat nové postupy výroby, spolupracovat na realizaci změn,
- podílet se na přípravě technické dokumentace,
- spolupracovat s vedením výroby pro optimální využití výrobních kapacit,
- spolupracovat s oddělením kvality.

Očekáváme od Vás
- technické myšlení, schopnost pracovat s technickou dokumentací,
- selský rozum, přirozená zodpovědnost a chuť pracovat,
- schopnost týmové práce, spolehlivost, flexibilita,
- schopnost komunikace a samostatného rozhodování,
- ochota vzdělávat se a učit se novým věcem,
- praxe na obdobné pozici velkou výhodou,
- znalost angličtiny vítána.

Nabízíme Vám:
- odpovídající platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, dobrý pracovní kolektiv v rodinné firmě,
příspěvek na penzijní pojištění, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele,
zvýhodněná dovolená pro zaměstnance a jejich rodiny ve firemním penzionu v Rakousku, možnost ubytování ve firemním bytě.
Kontakt: e-mailem.