Zdravotní laborant/ka

Pracovní místo ( Zdravotní laborant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- zdravotnické vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb.
- specializovaná způsobilost a praxe výhodou, morální a občanskou bezúhonnost, příjemné vystupování a zájem o obor.
- Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Nabízíme:
- jistota a stabilita zaměstnavatele
- práce v moderním a přátelském prostředí s důrazem na týmovou spolupráci
- bezplatné vzdělávání, osobní i odborný rozvoj s podporou kolektivu i zaměstnavatele
- výborné mzdové podmínky
- dva týdny dovolené navíc = 30 dní
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 6000 Kč ročně
- příspěvek na závodní stravování - cena obědového menu jen 35 Kč
- 10% sleva do lékárny a Centra zdraví
- 10% sleva na nákup v nemocničním bistru
- výhodný zaměstnanecký tarif od O2 i pro Vaši rodinu
- Cafeterie - široký výběr benefitů ve výši až 5000 Kč ročně
- finanční a dárková odměna za pracovní výročí
- společenské a kulturní akce pro děti i dospělé
- zdarma očkování proti chřipce
- zdarma nadstandardní pokoj v případě Vaší hospitalizace
- využití systému psychosociální intervenční služby ve zdravotnictví
- bezplatný přístup do odborné knihovny
Vhodné i pro cizince!