Operátoři a operátorky přípravy výroby

Pracovní místo ( Operátoři a operátorky přípravy výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: Schopnost týmové práce, odpovědnost, spolehlivost

Náplň práce Vašimi úkoly budou především příprava a výměna procesních dávek pro naše kalicí a karbonitridační pece a kontrola průběhu procesů a stavu zařízení.

Nabízíme:
" Dovolená až 25 dnů
" Bonus za odpracovaná léta
" Příspěvek na stravné ve formě stravenek 100 Kč za směnu
" Firemní Cafeterie v hodnotě 700 Kč měsíčně
" Body do firemní Cafeterie k narozeninám a k významným životním událostem
" Příspěvek na dopravu 300 Kč měsíčně
" Odměna za doporučení kolegy až 25 000 Kč
" Příspěvek na dětskou rekreaci, letní nebo zimní tábory 2 000 Kč na dítě
" Příspěvek na penzijní pojištění
" Příspěvek na pojištění odpovědnosti
" Volno na léčebné účely
" Multisport karta

Kontakt se zaměstnavatelem: e-mailem na hr.cz@bodycote.cz.