Urbanista/urbanistka - úřad územního plánování

Pracovní místo ( Urbanista/urbanistka - úřad územního plánování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Magistrátu města Olomouce
v souladu s § 7 odst. 3 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků
a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů
vyhlašuje výběrové řízení č. 2022/78

na funkci: urbanista/urbanistka - úřad územního plánování
druh práce: výkon komplexních, koncepčních urbanistických činností státní správy včetně pořizování územně plánovací dokumentace zařazených v odboru dopravy a územního rozvoje Magistrátu města Olomouce s působností pro obce s rozšířenou působností
místo výkonu: území správního obvodu obce s rozšířenou působností Olomouc
platová třída: 11. (dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb.)
pracovní poměr: na dobu neurčitou

Zákonné předpoklady:
- státní občanství ČR; u fyzické osoby, která je cizím státním občanem, trvalý pobyt v České republice
- dosažení věku 18 let
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost
- znalost jednacího jazyka

Požadavky a předpoklady:
dosažené vzdělání - vysokoškolské vzdělání příbuzného oboru, uznaného pro obor územní plánování v magisterském, bakalářském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání se stavebním zaměřením,
- § 24 odst. 4 stavebního zákona stanoví u nově nastupujícího úředníka nesplňujícího kvalifikační požadavky, že může do doby splnění uvedených požadavků vykonávat územně plánovací činnost pod odborným vedením úředníka splňujícího kvalifikační požadavky po dobu 3 let a následně žádat o udělení výjimky
- vhodný obor - architektura, urbanismus, stavební a územní plánování nebo veřejná správa příbuzného oboru
- praxe - v oboru výhodou, ve veřejné správě výho