MONTÉŘI - SVÁŘEČI ZK / S 111, ZK / S 141

Pracovní náplň

Popis práce:
• svařování a montáž ocelových konstrukcí a dopravníků v rámci EU i ČR,
• 4 týdenní turnusy,
• práce převážně v uzavřených prostorách.

NABÍZÍME:
• stabilitu práce, dlouhodobou spolupráci,
• pravidelná turnusová volna,
• hrazené ubytování i dopravu,
• zaměstnanecké benefity: příspěvek na volnočasové aktivity (SODEXO Flexi Pass), roční odměny, týden dovolené navíc, odměny při pracovních jubileích, nadstandardní zdravotní péče, příspěvek na penzijní / životní spoření aj,
• možnost kariérního růstu,
• nástup dohodou (možno ihned).

Požadujeme

Zkoušky svařování, Jiné, Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2, Zkoušky svařování - elektrickým obloukem