Svářeč TIG

Pracovní místo ( Svářeč TIG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem, osobně nebo telefonicky

SOU technického zaměření /případně praxe,platný svářečský průkaz TIG výhodou,zkušenost se svařováním nerezových materiálů do 10 mm,čtení výkresové dokumentace
Náplň práce:Svařování dílů z nerezové oceli pro potravinářský průmysl,kompletace od menších dílců až po celé stroje,práce s technickou dokumentací,výroba prototypů, práce ve dvousměnném provozu (7,75hod/den).

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, Multisportkarta, školení,prémie, firemní akce, Penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, možnost zajištění svářečského průkazu, volné víkendy,,při nástupu do 31.08.2022 náborový příspěvek 30.000,-CZK.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.